Ahvaz14masoom - امین نیکوکاران - آخرین اخبار ورویدادها ی خیریه

به پیشواز عید سعید فطر

پیام تبریک عضو هیئت مدیره بمناسبت عید سعید فطر

آقای حسن نیزاری عضو هیئت مدیره انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز در پیام تصویری ، حلول اول شوال و عید سعید فطر را به کلیه خواهران و برادارن بویژه نیکوکاران عزیز تبرک گفت.

وی با اشاره به شیوه بیماری Covid_19  و عدم برگزاری نمازعید فطر در مصلی و مساجد اهواز ، از خیرین بزرگوار درخواست نمود به یکی از روشهای زیر زکات فطره خود به انجمن چهادره معصوم اهواز اهدا نموده تا به دست ایتام و نیازمندان برسد:

1- از طریق کد  Ussd : *6655*14100#*780*6114# و انتخاب گزینه فطریه

2- واریز به کارت صادارت :  9334-9000-6919-6037

3- پرداخت آنلاین به نشانی : http://91.108.131.250/User/onlinefetr.aspx

4-تماس با انجمن برای اعزام نماینده بنشانی نیکوکار:   32933800-32920001

5- مراجعه حضوری به یکی از دفاتر انجمن در سطح شهر ( خیابان شریعتی روبروی سقاخانه- خیابان 13 غربی کیانپارس - آریاشهر روبروی راه بند قطار)

6- پایگاه های انجمن در روز عید فطر در سطح شهر

لینک پیام تصویری حاج حسن نیزاری بر روی سایت آپارات:

https://www.aparat.com/v/sCiXv

 

جلسات هفتگی رسیدگی به خانواده های ایتام و نیازمند


 

ویروس کرونا بلائی است که شرق و غرب عالم را فرا گرفته وهمه انسانها را نگران کرده ولی در این بین نگرانی انسانهای نیازمند و بی بضاعت دو چندان است ، آنها هم درد نان دارند وهم درد جان
انجمن خیریه چهارده معصوم(ع)اهواز با توجه به شرایط موجود و به نمایندگی شما خیرین بزرگوار ، خدمت رسانی به خانواده های ایتام و نیازمند تحت پوشش را برغم همه مشکلات ادامه داده و مهر و محبت خالصانه شما را بین این عزیزان تقسیم می کند ، بی شک خداوند لبخند شادی آنها را نظاره گر است و آنرا سرمایه سلامتی و طول عمر شما نیکوکاران که سبب ساز آن هستید خواهد نمود .
جلسات هفتگی انجمن از حالت حضوری به غیر حضوری تغییر یافته ، بدین صورت که شنبه شبها نمایندگان انجمن با تعدادی از خیرین تماس تلفنی گرفته ونیازایتام را عنوان می نمایند ، آنها نیز از این تغییر شیوه جلسات بخوبی استقبال نموده ومانند همیشه و با همت عالی وبشکرانه سلامتی گره گشای این عزیزان بوده اند.
برای ادامه خدمت رسانی به خانواده های ایتام و نیازمند همچون گذشته منتظر حمایت شما نیکوکاران هستیم. شما عزیز گرامی می توانید برای عضویت در جلسات غیرحضوری شنبه شبها آمادگی را از طریق شماره های زیر اعلام نماید :
شماره تماس : 09161150717
ارسال پیام به واتساپ یا تلگرام بشماره 09160041400
شماره کارت صادرات جهت دریافت کمکهای نقدی : 6037691990009334
روابط عمومی انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز
WWW.14ma.ir
https://chat.whatsapp.com/JLHSGWMSv2LEWkO3C5Hx4w
https://t.me/ahvaz14masoom

خدمتی دیگر به نیکوکاران

 در راستای تنوع بخشی به فعالیتهای واحد تاج گل و اجابت درخواست خیرین گرامی برای سفارش بنرهای مناسبتی ، بنرهای متناسب با تبریک سفرهای زیارتی عتبات عالیات ، تبریک به حجاج بیت الله الحرام و همچنین بنرهای تسلیت به خانواده های بازماندگان تهیه شده است.

واحد تاج گل آمادگی دارد تا سفارش شما را سریعاً و با قیمت مناسب تهیه و در محل مورد نظر نصب نماید.
نحوه سفارش :
1- مراجعه حضوری به دفتر مرکزی انجمن (خیابان شریعتی روبروی سقاخانه) – دفتر تاج گل ( خیابان شهید محمدیان نبش نظام الملک) – غرفه آرامستان (جنب سالن تطهیر) – دفاتر آریاشهر و کیانپارس
2- اعلام درخواست در جلسات هفتگی انجمن
3- سفارش تلفنی از طریق شماره تلفن : 32933833-061

 

بازدیدامام جمعه اهواز از خیریه

کارهای بزرگی در این انجمن انجام شده است

به گزارش روابط عمومی – صبح سه شنبه 24 دی حجت الاسلام موسوی فرد نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه اهواز از انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز دیدار و با هیئت مدیره این انجمن گفت و گو کرد.
حجت الاسلام موسوی فرد حین دیدار از بخش های مختلف انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز گفت: بعد از عبادت خداوند بهترین کار دستگیری از مستمندان است.
وی افزود: مشخص است که کارهای بزرگی در انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز انجام شده است که جای تشکر و قدردانی دارد.
حسن نیزاری سخنگوی انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز نیز ضمن معرفی این انجمن، گفت: در حال حاضر بالغ بر 1300 خانوار معادل 4000 نفر تحت پوشش انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز قرار دارند و از خدمات این انجمن بهره مند می شوند.
وی بیان کرد: فعالیت انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز در دهه اول بیشتر پیرامون حل مسائل معیشتی نیازمندان بود و در دهه دوم علاوه بر فعالیت های معیشتی به مسائل مختلف زندگی و نیازهای آموزشی مددجویان پرداخته می شد اما در دهه سوم مسائلی از قبیل سلامت روحی و جسمی، پرداختن به نشاط و شادی مدجویان و ایجاد اشتغال نیز مورد توجه قرار گرفت.

حضور کودکان مددجوی انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) در تئاتر

حضور کودکان مددجوی انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) در تئاتر

عصر روز دوشنبه ۱۷ آذر 24 نفر از کودکان مددجوی انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز با هماهنگی واحد کاریابی و اشتغال این انجمن در تئاتر کودکان که در تالار آفتاب اهواز برگزار شد حضور یافتند.

مسئول واحد کاریابی انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز هدف از حضور کودکان در چنین برنامه ای را تاثیر مثبت تئاتر در رشد، شکوفایی و یادگیری کودکان عنوان کرد و گفت: در این تئاتر انواع مشاغل مهم که در کتب درسی توجه کمتری به آنها شده است به کودکان آموزش داده می شود و از آنجایی که این آموزش ها به صورت نمایشی و در فضایی شاد و کودکانه برگزار می شود قطعا تاثیر مثبتی در شکل گیری دیدگاه آنها نسبت به چنین مشاغلی می شود.

گفتنی است انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز همواره در راستای توانمندسازی و استقلال مددجویان در سطوح مختلف، آموزش های بسیار زیادی را در اختیار آنها قرار می دهد.

زیر مجموعه ها