Ahvaz14MA - آخرین اخبار ورویدادها ی خیریه

همایش یک روزه دانش آموزان ممتاز بنیاد دانش

همایش یک روزه دانش آموزان ممتاز بنیاد دانش
همایش یک روزه دانش آموزان ممتاز تحت حمایت انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز توسط موسسه ی خیریه بنیاد دانش برگزار گردید.
در این همایش که باحضور مدیرعامل موسسه ی خیریه بنیاد دانش ، مسئول امورهمیاران و استانها ،معاونت اجرایی انجمن،معاونت امور اجتماعی وجمعی از کارشناسان فرهنگی و مددکاری انجمن خیریه14 معصوم (ع) برگزار شد،و برلزوم کار فرهنگی وحمایت تحصیلی افراد نیازمند ومستعد  تحصیل  تاکید شد.
محمدعلی شرافت، مدیرعامل موسسه ی خیریه بنیاد دانش دراین همایش ضمن تشکر از مادرانی که باوجود فقرمالی و به دوش کشیدن کارخانه و تامین مایحتاج زندگی، به تحصیل فرزندان خود اهمیت می دهند اظهار داشت: بنا داریم تا درکنار انجمن وخدماتی که به خانواده های ایتام ارایه می دهد، ما نیز از نظرتحصیلی وآموزشی آنان را مورد حمایت خود قرار دهیم وبا کمک خیرین بتوانیم افراد موفق بسیاری را درشهر اهواز تربیت کنیم وبه جامعه تحویل نماییم.
جواد روشن زاده معاونت اجرایی انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز نیز با تاکید برحمایت فرهنگی دانش آموزان ممتاز و ایتام مستعد اظهار داشت ما با بکارگیری نیروهای فرهنگی با تجربه و آموزش دیده ، سعی درتربیت و آموزش نیازمندان مستعد درامر تحصیل داریم تا بتوانیم در آینده ای نزدیک افراد مفیدی را پرورش دهیم .و همه ی این فعالیتها نیازمند حمایت هرچه بیشترخیرین و نیکوکاران است .وی افزود :با تشکیل کمیته های آموزشی ،زبان ،بهداشت و پوشاک برای دانش آموزان گامی در جهت تقویت خانواده های تحت حمایت برمیداریم.
گفتنی ست 40نفراز دانش آموزان ایتام ،نیازمند ومستعد تحت حمایت انجمن خیریه ،از حمایتهای فرهنگی ،تحصیلی، بهداشتی و پزشکی بنیاد دانش بهرمند میشوند.
همچنین کارشناسان فرهنگی انجمن به عنوان مشاوران پشتیبان ،فعالیتهای درسی و رفتاری دانش آموزان را درمدرسه و منزل کنترل  و بررسی مینمایند.
در پایان به دانش آموزان تحت حمایت هدایای نقدی اهدا گردید. 

  www.t.me/ahvaz14masoom   

 

 

 

 

 

 

 

 

اردوی دانش آموزان

برگزاری اردوی برون شهری دانش آموزان متوسطه اول ودوم
دانش آموزان متوسطه ی اول ودوم پسر تحت حمایت انجمن به اردوی برون شهری دزفول اعزام شدند.
  این سفر تفریحی –زیارتی و علمی که به همت خیرین با حضور 40 نفر از دانش آموزان پسر در مقطع اول ودوم متوسطه همراه با مربیان و سرپرست اردو به شهرستان دزفول اعزام شدند، با هدف ایجاد صمیمیت و همدلی بین دانش آموزان ، ایجاد حس همکاری و تعاون بین گروهی ، آشنائی با آثار تاریخی دزفول و شهر باستانی شوش برگزار شد.      

www.t.me/ahvaz14masoom

جشن تجلیل از دانشجویان و دانش آموزان ممتاز تحت پوشش

برگزاری جشن تجلیل از 830 نفراز دانش آموزان ودانشجویان ممتاز تحت حمایت انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز

جشن ممتازین 830نفر از دانش آموزان ودانشجویان تحت حمایت انجمن در تالار فجر سپاه برگزار شد .

معاون فرهنگی انجمن خیریه چهارده معصوم (ع)اهواز دراین مراسم ضمن تبریک به خیرین که با انجمن همکاری می کنند ،اظهار داشت با تلاش و هزینه ی این خیرین است که توانسته ایم این دانش آموزان نیازمند را تربیت ودر مسیر رشد وبالندگی سوق دهیم. جواد روشن زاده از والدین این دانش آموزان و توجه ویژه آنان در تربیت فرزندان صالح علی رغم مشکلات فراوان زندگی شان تشکر کرد واظهار داشت با توجه به خدمات فرهنگی، مشاوره ای و تحصیلی ، تقویتی که برای دانش آموزان تحت حمایت انجام می گیرد،همه در کنار هم در شکوفایی استعدادهای این افراد نیازمند گام برمی داریم.

جواد روشن زاده با اشاره به خدمات فرهنگی که در انجمن خیریه چهارده معصوم(ع) اهواز ارایه می شود اظهار داشت: این خدمات از دوران مهد کودک نونهالان 4 الی 6 سال را در بر می گیرد و در مقطع ابتدایی ، متوسطه اول و دوم دختران و پسران  کلاسهای تقویتی  برگزار می گردد .

این دانش آموزان صبح در مدارس خود مشغول به تحصیل هستند و در نوبت بعدازظهر آموزشها را فرا می گیرند.

برگزاری کلاسهای هنری، اوقات فراغت رفع اشکال برای همه ی مقاطع و دانشجویان از جمله برنامه های دیگری ست که جهت پربارنمودن وضعیت تحصیلی این دانش آموزان انجام می گیرد.

وی  همچنین با اشاره به این مطلب که موفقیت همانند کوه یخی ست که ما فقط بیرون آنرا می بینیم در صورتی که قسمت عمده این یخ در زیر آن پنهان است ، اظهار داشت: اینکه  اکنون 830 نفر از جمعیت 1990 نفری دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش انجمن ممتاز هستند ، نتیجه تلاشهای مستمری ست که در واحدهای آموزشی با اتکا به کمک خیرین انجام شده است.

در این مراسم که با حضور مدیر کل امور اجتماعی استانداری خوزستان ، تعدادی از مدیران ، خیرین و خانواده های تحت حمایت انجمن برگزار گردید به صورت نمادین به مدال آوران رشته های ورزشی، قرآنی و ممتازان جوایزی اهدا گردید.

این مراسم همراه با برنامه های شاد ، گروه سرود دانش آموزی ،شعبده بازی ،قرائت قرآن به انگلیسی توسط یکی از دانش آموزان اجرا شد و در پایان  به همه ی ممتازان جوایز نفیس و لوح تقدیر اهدا شد.

 

جشن تجلیل از دانشجویان و دانش آموزان ممتاز تحت پوشش- سال تحصیلی 95-96

 

 

نشانی تلگرام:

www.t.me/ahvaz14masoom 

جشن نونهالان تحت پوشش به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

با فرارسیدن ایام الله دهه فجر وپیروزی انقلاب ،مهد کودک انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز به همین منظور در 21بهمن ماه مراسمی شاد با اجرای نمایش عروسکی توسط مربیان وهنرمندان مهدکودک ومسابقه با اهدای جوایز با حضور 75نفر از نونهالان مهد کودک این موسسه برگزار نمود

 لازم به ذکر است به منظور ایجاد نشاط دربین فرزندان خانواده های تحت پوشش همه ساله مراسم جشن به مناسبتهای ملی ومذهبی برگزار می گردد.

در تلگرام ما را  دنبال کنید:

www.t.me/ahvaz14masoom

 

 

خجسته باد دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی

در ششمین روز از دهه مبارک فجر و در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و با مرتفع شدن مشکلات فنی ، حضوری مجدد در محفل شما بزرگواران و حامیان انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز خواهیم داشت.

همچنان دست یاری شما را به گرمی می فشاریم.

در تلگرام ما را  دنبال کنید:

www.t.me/ahvaz14masoom

زیر مجموعه ها