انجمن خیریه چهارده معصوم اهوز - امین نیکوکاران - جلسات هفتگی رسیدگی به خانواده های ایتام و نیازمند

جلسات هفتگی رسیدگی به خانواده های ایتام و نیازمند


 

ویروس کرونا بلائی است که شرق و غرب عالم را فرا گرفته وهمه انسانها را نگران کرده ولی در این بین نگرانی انسانهای نیازمند و بی بضاعت دو چندان است ، آنها هم درد نان دارند وهم درد جان
انجمن خیریه چهارده معصوم(ع)اهواز با توجه به شرایط موجود و به نمایندگی شما خیرین بزرگوار ، خدمت رسانی به خانواده های ایتام و نیازمند تحت پوشش را برغم همه مشکلات ادامه داده و مهر و محبت خالصانه شما را بین این عزیزان تقسیم می کند ، بی شک خداوند لبخند شادی آنها را نظاره گر است و آنرا سرمایه سلامتی و طول عمر شما نیکوکاران که سبب ساز آن هستید خواهد نمود .
جلسات هفتگی انجمن از حالت حضوری به غیر حضوری تغییر یافته ، بدین صورت که شنبه شبها نمایندگان انجمن با تعدادی از خیرین تماس تلفنی گرفته ونیازایتام را عنوان می نمایند ، آنها نیز از این تغییر شیوه جلسات بخوبی استقبال نموده ومانند همیشه و با همت عالی وبشکرانه سلامتی گره گشای این عزیزان بوده اند.
برای ادامه خدمت رسانی به خانواده های ایتام و نیازمند همچون گذشته منتظر حمایت شما نیکوکاران هستیم. شما عزیز گرامی می توانید برای عضویت در جلسات غیرحضوری شنبه شبها آمادگی را از طریق شماره های زیر اعلام نماید :
شماره تماس : 09161150717
ارسال پیام به واتساپ یا تلگرام بشماره 09160041400
شماره کارت صادرات جهت دریافت کمکهای نقدی : 6037691990009334
روابط عمومی انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز
WWW.14ma.ir
https://chat.whatsapp.com/JLHSGWMSv2LEWkO3C5Hx4w
https://t.me/ahvaz14masoom