Ahvaz14masoom - امین نیکوکاران - گردهمایی مهر97

گردهمایی مهر97

در روز دوشنبه مورخ 24/07/97 گردهمایی مهر 97 با حضور جمعی از همراهان انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز و نیکوکاران بزرگوار در تالار باغ معین به منظور تأمین نیازهای تحصیلی(پوشاک، کفش، کیف و نوشت افزار) 2037 دانش آموز و دانشجو برگزار گردید.

آغاز مراسم با قرائت آیاتی چند از قرآن مجید توسط یکی از مددجویان که قاری برگزیده استانی می باشد شروع   و سپس سرود غرور آفرین جمهوری اسلامی پخش شده، در ادامه سرود و خوش آمدگویی توسط دانش آموزان  تحت پوشش انجمن اجرا گردید.

 در این گردهمایی فیلمی کوتاه از دانش آموزان و دانشجویان موفق تحت حمایت انجمن که رتبه های برتر کنکوری را کسب کرده بودند به نمایش گذاشته شد.همچنین معاونت اجرایی انجمن، آقای جواد روشن زاده گزارش مبسوطی در خصوص عملکرد واحد فرهنگی و هزینه های مربوطه اعم از کلاس های تقویتی، کنکوری، ایاب و ذهاب دانش آموزان، تغذیه، کلاس های مهارت آموزی، کارگاههای آموزشی و آسیب شناسی، اردوهای درون و برون استان و غیره را اعلام کردند و اثربخشی اجرای اینگونه کلاس ها با توجه به موفقیت دانش آموزان و پذیرش در رشته های پزشکی و مهندسی در بهترین دانشگاه های کشور را به آگاهی حاضرین رساندند.ایشان اظهار داشتند اگر پشتیبانی مالی و فکری خیرین نبود هیچکدام از این نتایج بدست نمی آمد و چه بسا ممکن بود فقر و تنگدستی این افراد ناتوان از لحاظ مالی ولی با استعداد جامعه را تهدید نماید و این در حالی است که فعلاً به کمک خیرین این افراد تبدیل به فرصت شده اند. 

نیاز انجمن برای تجهیز دانش آموزان 

در ادامه آقای حسن نیزاری عضو هیئت مدیره و سخنگوی انجمن با یادی از سرور و سالار شهیدان کربلا   حضرت اباعبدا... حسین (ع)، اظهار داشتند انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز اکنون سی سالگی خود را پشت سر گذاشته است و بیش از هر زمانی مورد اعتماد نیکوکاران قرار گرفته و این مهم پشتوانه گرانقدری برای اعضاء هیئت مدیره و کارکنان انجمن می باشد.آقای حسن نیزاری اعلام نمودند برای تجهیز هر دانش آموز و دانشجو نیاز به مبلغ 140 هزار تومان می باشد و از نیکوکاران تقاضا کرد که برای تأمین نیازهای تحصیلی 2037 دانش آموز همت نمایند.

آقای نیزاری همچنین گزارشی از صندوق قرض الحسنه بنی هاشم (ع) اعلام نموده و جهت تقویت بنیه مالی صندوق از نیکوکاران تقاضا نمود که در این صندوق سپرده گذاری( به طور قرض الحسنه) نمایند.

لازم به ذکر است این صندوق هیچگونه وجهی بابت کارمزد از وام گیرنده نمی گیرد و تاکنون به تعداد زیادی از مددجویان و شهروندان وام اعطا کرده است.