Ahvaz14masoom - امین نیکوکاران - آخرین اخبار ورویدادها ی خیریه

«همایش مهر» انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز برگزار شد

«همایش مهر» انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی - همایش مهر هر سال توسط انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز در آغاز سال تحصیلی و با هدف حمایت از دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش این انجمن برگزار می شود.

در همایش مهر 98 سید حسن موسوی چلک ریاست انجمن مددکاران ایران و موسس اورژانس اجتماعی کشورهمچنین هاشم سلیمی آشتیانی عضو مجمع خیرین کشور و از خیرین مدرسه ساز و نیز جمعی از خیرین حضور یافتند.

در این همایش حسن نیزاری عضو هیئت مدیره و سخنگوی انجمن خیریه چهارده معصوم(ع) اهواز، گفت: هدف از برگزاری این همایش بیان حرکتی است که این خیریه به صورت جدی از سال های گذشته برای رسیدگی به امورتحصیلی ، فرهنگی و آموزشی دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش آغاز کرده و هر سال در مهرماه همایشی بمنظور ارائه گزارش به خیرین از وضعیت آموزشی و تحصیلی افراد تحت پوشش برگزار می نماید.

وی بیان کرد: خواسته ما حمایت از ۲۰۰۰ دانش آموز و دانشجویی است که در مقاطع مختلف تحصیلی تحت پوشش این انجمن است.

 نیزاری افزود: انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز از ابتدا و از دوران مهد کودک تا مدارج عالی علمی کودکان و دانش آموزان را تحت پوشش قرار داده و با ارائه حمایت های تحصیلی از جمله خرید لوازم التحریر و برگزاری کلاس های فوق العاده درسی، کلاس های روانشناسی و مشاوره های تحصیلی مختلف در تلاش است تا بالاترین خدمات در اختیار این دانش آموزان قرار بگیرد.

 سخنگوی انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز یادآور شد: نتیجه حمایت های انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز از دانش آموزان تحت پوشش این بود که نیمی از کودکان ترک تحصیل کرده در حال حاضر جزو شاگردان ممتاز مدارس هستند و بالغ بر ۴۰۰ نفر از آنها هم موفق شدند وارد دانشگاه شده و در در دانشگاه های معتبری مانند دانشگاه شهید چمران اهواز مشغول به تحصیل شوند؛ همچنین ۶  نفر از این افراد نیز دانشجوی مقطع دکترا هستند.

 وی گفت: یکی دیگر از اهداف این همایش، هدایت خیرین عزیز به سمت چنین کودکانی است تا با حمایت های آنها دانش آموزان در طول سال تحصیلی پشتیبانی شوند.

 شایان ذکر است در ادامه برنامه آقای موسوی چلک و آقای سلیمی آشتیانی با بیان سخنانی براهمیت رسیدگی به وضعیت تحصیلی ، آموزشی و فرهنگی فرزندان نیازمند و کم برخودار و تاثیر آن برکاهش آسیب های فردی و اجتماعی تاکید نمودند.

سپس مراسم گلریزان و جمع آوری کمکهای نقدی و غیرنقدی خیرین انجام گردید.

در پایان به رسم یادبود و به قید قرعه به چهارده نفر از حاضرین در همایش هدیه ای تقدیم گردید.

 

لینک خبر در سایر رسانه ها:

تلگرام https://t.me/ahvaz14masoom/1593

هنرقلم http://honareghalam.ir/همایش-مهر-انجمن-خیریه-چهارده-معصوم-ع/

رهرو http://rahronews.com/1398/07/همایش-مهر-انجمن-خیریه-چهارده-معصوم-ع/

آمادگی برای دریافت کمکهای نقدی و غیرنقدی

آمادگی برای دریافت کمکهای نقدی و غیرنقدی به مناسب دهه محرم 

به گزارش روابط عمومی، با عرض تسلیت ایام سوگواری سرور و سالارشهیدان حضرت امام حسین علیه السلام و یاوران باوفا و ایثارگر سرزمین کربلا و با آرزوی قبولی عزاداری شما نیکوکاران عزیز ، به آگاهی می رساند انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز همچون سنوات گذشته ، آماده دریافت کمکهای نقدی و هدایای غیرنقدی مورد نیاز خانواده های ایتام و نیازمند است.

نحوه کمک:

1- مراجعه حضوری به دفاتر انجمن : 

- دفتر مرکزی: خیابان شریعتی روبروی سقاخانه    تلفن: 32933800

- دفتر کیانپارس : خیابان چمران نبش 13 غربی   تلفن 09160399418

- دفتر آریاشهر : روبروی راه بند قطار آریاشهر نبش 38متری کریمی   تلفن: 35534344

2- غیرحضوری : 

- واریز بصورت اینترنتی: http://91.108.131.250/User/bmi.aspx >> گزینه بدون شناسه >> انتخاب نیت و سرفصل مناسب

 شماره کارت ملی: 2612-9950-9911-6037

شماره کارت صادرات: 9334-9000-6919-6037

لطفا در صورت وازیر بحساب و کارت به کارت اطلاعات تراکنش را بشماره 100001400 پیامک نموده یا بشماره 09160041400    واتس آپ یا تلگرام نمایید.

        

برگزاری کارگاه مشاوره پیش از ازدواج برای مددجویان دختر و پسر

توسط انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز انجام شد؛
 
برگزاری کارگاه مشاوره پیش از ازدواج برای مددجویان دختر و پسر
 
به گزارش روابط عمومی - با تلاش واحد مشاوره روانشناختی انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز، کارگاه یکروزه مشاوره پیش از ازدواج در این انجمن برگزار شد.
 
این کارگاه با هدف ارائه آموزش های صحیح و مناسب در راستای بسترسازی برای ایجاد "خانواده سالم"  
برای دختران و پسران به سن ازدواج رسیده بطور جداگانه تشکیل شد.
 

 

در این کارگاه آموزشی، مشاور با بیان نکته ها و آموزش های لازم جهت انتخاب همسر مناسب، ارتقای مهارتهای زندگی، مهارت های ارتباطی، خودآگاهی و همدلی را از جمله آموزش های مفید برای انتخاب همسر و ایجاد خانواده ای سالم دانست.
 
گفتنی است انجمن خیریه چهاردهم معصوم (ع) اهواز به مددجویان تحت حمایتی که اقدام به ازدواج نمایند کمک های نقدی وغیرنقدی برای تامین جهیزیه پرداخت می نماید.

تا مهر با مهر؛ به یاری کودکان نیازمند بشتابیم

تا مهر با مهر

به یاری کودکان نیازمند بشتابیم...

به گزارش روابط عمومی ، او هم مثل کودکان همسن و سالش دوست دارد شوق مهر ماه را با تمام وجود لمس کند؛ بوی لباس و کیف و کفش نو از هر بویی برایش خوش بوتر است اما می داند که جای خالی پدر و بغض لبریز مادر یعنی باید باز هم مهر ماه را با همان کفش های کهنه و پاره آغاز کند... بازهم باید کتاب هایش را در کیف کهنه ای بگذارد که همسن و سال خودش است... مهر ماه برای او بوی خجالت می دهد... خجالت از اینکه مثل دیگر کودکان کتاب و‌ دفترهای دست ‌نخورده و کفش‌هایی که از نویی برق می زنند، ندارد...

.... اما به یاری خداوند ما نمی گذاریم لذت ماه مهر به کام کودکان نیازمند تلخ شود؛ آنها هم حق دارند مانند فرزندان ما کودکی خود را با لذت سپری کنند...

خیر گرامی؛ عطر نفس های مهر ماه نزدیک است؛ بیاییم در این فصل که آغازگر تحصیل و علم آموزی است با نیک اندیشی سد راه محرومیت شویم تا مسیر آینده این کودکان را با کمک هایی هرچند اندک برای ساختن فردایی بهتر هموار سازیم...

انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز برای کمک به بیش از 2000 دانش آموز و دانشجو به کمک دستان پرمهر شما خیرین خداجو نیازمند است...

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای اهدای اقلام مورد نیاز دانش آموزان و یا پرداخت های نقدی با شماره های 06132933800 و یا 06132920001 تماس حاصل فرمایید یا :

به درگاه پرداخت اینترنتی انجمن بنشانی : http://91.108.131.250/User/bmi.aspx > گزینه بدون شناسه > بابت لباس ، پوشاک و هزینه تحصیلی دانش آموزان مراجعه شود

شماره حساب های انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز

شماره حساب بانک ملی  1030573576007

شماره کارت بانک ملی   6037991199502612

شماره حساب بانک صادرات 0100600296008

شماره کارت بانک صادرات 6037691990009334

 

ارائه معاینه های پزشکی به مادران تحت پوشش انجمن

ارائه معاینه های پزشکی به مادران تحت پوشش انجمن

انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز با مشارکت درمانگاه خیریه امام سجاد (ع) مادران تحت پوشش این انجمن را مورد بررسی معاینات پزشکی قرار داد.

در این طرح ۱۵۰ نفر از مادران و دختران جهت انجام معاینات پزشکی معرفی و مراحل شناسایی و درمان بیماری های آنان انجام شد.

زیر مجموعه ها